ROPA NAFTOWA I GAZ

NAVIC jest partnerem w branży ropy naftowej i gazu. Nasze doświadczenie zdobyliśmy współpracując ze światowymi liderami w tej dziedzinie przemysłu. Zakres naszej działalności obejmuje usługi dla stoczni, platform wiertniczych stałych oraz platform pływających. Jesteśmy w stanie pomóc Klientowi zarówno w zakresie inżynierii jak i realizacji projektu. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem od analizy wykonalności po projekt wykonawczy a także jesteśmy w stanie dostarczyć i zainstalować gotowy produkt w ramach kontraktów EPC(I). Obsługujemy wszystkie typy zleceń, od małych jednobranżowych po bardzo złożone opracowania multidyscyplinarne. Podejmujemy się wykonania projektów, ich realizacji, produkcji oraz usług zarówno na lądzie, jak i na morzu. Dostosowując się do potrzeb Klienta wykonujemy projekty urządzeń i obiektów prototypowych.

Dzięki naszej kompetentnej i doświadczonej kadrze oraz administracji technicznej zapewniamy wysoką jakość wykonywanych projektów i usług. Nasi inżynierowie posiadają bogate doświadczenie oraz znajomość norm i standardów branżowych takich jak NORSOK i DNV. Ponadto posiadamy personel posiadający przeszkolenie niezbędne do pracy na platformach działających na otwartym morzu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować nasze wsparcie w trakcie realizacji prac w miejscu montażu.

W procesie projektowym wykorzystujemy nowoczesne narzędzia (praca z modelami 3D, skanami 3D istniejących obiektów), które umożliwiają skrócenie czasu wykonania projektu oraz pozwalają uniknąć przestojów podczas instalacji, a co za tym idzie pozawalają na redukcję kosztów.

Winterization
“Centralizer” kolumny rynnowej
TLE Working ROV Hangar
Projekt układu zabezpieczającego przed spadającymi obiektami (DOP) na platformie Rowan Gorilla VI
Projekt urządzeń umożliwiających generalny remont dźwigu na platformie Vesselfrikk
BOD ROV Hangar
WEP Installation of MPD
Instalacja pilotażowa produkcji mieszanki paliwowej
Dostosowanie platformy Transocean Barents (TBR) do pracy w Kanadzie
West Elara preparation for P&A operation
Dostosowanie platformy Deepsea Atlantic do nowej kampanii
New Cargo Deck