Projektowanie maszyn

W ramach usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się profesjonalne projektowanie maszyn i urządzeń przemysłowych. Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w przemyśle: hutniczym, petrochemicznym, wydobycia ropy i gazu oraz energetycznym.

Jesteśmy zdolni dostosować nasze projekty do specyficznych potrzeb określonych przez klienta, aktualnie obowiązujących norm i regulacji, jak również wymogów środowiskowych. Szczególnie istotne jest to w przypadku prototypowych projektów, gdzie często pojawiają się nowe wymagania pomiędzy koncepcją a wykonaniem. Wszystko to odbywa się w pełnej poufności, opartej na wzajemnym zaufaniu.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko projektowanie inżynierskie od etapu deski kreślarskiej, ale także wykonywanie projektów modernizacji istniejących maszyn i urządzeń. Wykorzystując potencjał wielobranżowego biura, jesteśmy w stanie zaprojektować nie tylko samo urządzenie, ale również przeprowadzić kompleksowe analizy związane z jego integracją i zaprojektować wszelkie niezbędne podłączenia.

Nasze usługi świadczymy w całym cyklu życia projektu, w efekcie tego:

  • dostarczamy pełną dokumentację projektową,
  • zapewniamy doradztwo techniczne,
  • oferujemy nadzór i prowadzenie projektów.

Każde zlecenie, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania, jest dla nas równie ważne i podchodzimy do niego z wielką starannością i pełnym zaangażowaniem. Świadczymy usługi projektowe zarówno dla firm, które nie posiadają swoich działów projektowych, jak i tych szukających dodatkowego wsparcia w realizacji złożonych projektów.

Nasz zespół jest gotowy podjąć zaawansowane projekty, które skutecznie spełnią wymagania współczesnego rynku.

Zachęcamy do kontaktu firmy zainteresowane naszymi usługami z obszaru: projektowanie maszyn przemysłowych i urządzeń technicznych.