O NAS

Od początku 2003 roku inwestujemy w wiedzę z korzyścią dla naszych klientów i partnerów. Naszymi głównym atutem są wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Obecnie w naszych biurach w Norwegii (Stavanger, Førde) i w Polsce (Poznań) zatrudniamy ponad 50 inżynierów i kierowników projektów z wyższym wykształceniem technicznym (magisterskim lub doktorskim) oraz doświadczeniem w kilku dyscyplinach. 75% naszych pracowników posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego.

Badając szeroki wachlarz możliwości inżynierskich, rzucamy wyzwanie utartym schematom, zmieniając tradycyjne podejście na nowoczesne. Ciągle się rozwijamy, dążymy do tego, aby być organizacją światowej klasy.

Dostarczamy zarówno usługi techniczne i doradcze, jak i wykonujemy projekty w zakresie dostaw EPC(I). Naszym celem jest poszerzanie wiedzy, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów w zakresie projektowania, realizacji i eksploatacji. Jako zapaleni inżynierowie wspieramy klientów innowacyjnymi rozwiązaniami dostosowanymi do ich potrzeb. Od ponad piętnastu lat z powodzeniem współpracujemy z wieloma największymi firmami na rynku naftowym i gazowym oraz przemysłu ciężkiego.