KARIERA

NAVIC Engineering Polska stawia na zespół, współpracę i przyjazną atmosferę. Oferujemy ciekawą oraz rozwojową pracę w ambitnym wielobranżowym zespole inżynierów realizującym projekty przemysłowe na rynku polskim oraz norweskim.

Największą wartością są dla nas pracownicy, dlatego w procesie rekrutacji szukamy osób, które pragną doskonalić swoją wiedzę i umiejętności oraz osiągać sukcesy zawodowe, a jednocześnie szybko zintegrują się z naszym zespołem.

Poszukujemy osób kreatywnych, odznaczających się energią oraz chętnie podejmujących się wyzwań. Obok kwalifikacji i umiejętności kandydata, ważna jest dla nas jego osobowość oraz motywacja do pracy.

Wiemy, jak ważne dla efektywnej pracy są dobre relacje w zespole, dlatego istotne są dla nas wzajemne wsparcie i wychodzenie naprzeciw potrzebom pracowników. Wszyscy razem pracujemy by osiągnąć wspólny cel, który może być też Twoim.

NAVIC to ludzie – dołącz do NAS!

Osoby zainteresowane współpracą z nami w każdej chwili mogą wysłać CV na adres:

praca@navic.pl

Proszę pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Proces rekrutacji w NAVIC Engineering Polska:


Aktualne oferty pracy


Nie znalazłeś ogłoszenia dla Ciebie? Wypełnij formularz: